Sklep medyczny ze sprzętem rehabilitacyjny marek
VERMEIREN, DONJOY, AIRCAST, THUASNE, MEDI, MDH, ARMEDICAL

Sklep medyczny ze sprzętem rehabilitacyjnym wiodących europejskich marek

Marka Produkty Medyczne jest wiodącym na polskim rynku dystrybutorem i sprzedawcą najwyższej jakości produktów, bezpośrednio wspomagających procesy leczenia i rehabilitacji osób z dysfunkcjami narządu ruchu wynikającymi z niepełnosprawności oraz tych osób, które doznały wszelkiego rodzaju urazów bądź uszkodzeń w tym obszarze. Innowacyjna formuła, spersonalizowanego doboru sprzętu jest cechą, która wyróżnia działalność grupy i jednocześnie pozwala na jego pozyskanie, zarówno z wykorzystaniem ścieżki refundacyjnej oferowanej przez Narodowy Fundusz Zdrowia oraz PFRON jak i na zasadach komercyjnych. Produkty oferowane przez markę Produkty Medyczne wyróżnia najwyższa jakość wykonania oraz doskonałe walory użytkowe wynikające z zastosowania najnowszych technologii produkcji oraz innowacyjnych materiałów i rozwiązań konstrukcyjnych.

Poradnik

Pomożemy w wyborze odpowiedniego sprzętu.

Przeczytaj nasze artykuły i dowiedz się na co należy zwrócić uwagę podczas zakupu.

Zaufaj sprawdzonym markom medycznym.

Wieloletnie doświadczenie oraz nieustanny proces rozwoju, połączony z badaniami naukowymi oraz informacjami płynącymi bezpośrednio z rynku, pozwolił na wypracowanie optymalnej oferty produktów, spełniającej rygorystyczne normy jakościowe.

W procesach konstrukcyjnych produktów naszych marek szczególny nacisk kładziony jest na komfort i bezpieczeństwo użytkowania oferowanego sprzętu rehabilitacyjnego. Zastosowanie nowoczesnych technologii oraz innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych, gwarantuje najwyższą jakość oraz powtarzalność i solidność wykonania. Połączenie tych wszystkich elementów zapewnia wysoką niezawodność oraz niepowtarzalne walory użytkowe oferowanego sprzętu.

Skontaktuj się z nami

W czym możemy pomóc?

    Skontaktuj się z nami

    Nr tel: 662 202 201