Współpraca

Firma Produkty Medyczne sp. z o.o. oprócz obsługi pacjentów indywidualnych współpracuje zarówno z ośrodkami opieki długoterminowej jak i firmami z branży rehabilitacyjnej i opiekuńczej z całej Polski. W naszym portfolio znajduje się współpraca z ponad setką domów opieki z różnych województw.

Ogólnopolska Konferencja Senior-Care

Jesteśmy partnerem strategicznym corocznej Ogólnopolskiej Konferencji Senior-Care, a także jej regionalnych odpowiedników, które organizowane są 3-5 razy do roku. Wspieramy i doradzamy partnerom związanym z branżą opieki długoterminowej od lat, a podczas konferencji prezentujemy specjalistyczny sprzęt medyczny, który nie tylko jest dostępny do zakupu, ale także do wypożyczenia czy wypróbowania w placówce opiekuńczej.

Konferencja Senior-Care jest dedykowana osobom, instytucjom oraz podmiotom związanym z holistycznie pojmowaną opieką senioralną, ze szczegółowym uwzględnieniem potrzeb placówek świadczących opiekę długoterminową. Cieszymy się, że możemy dumnie wspierać tak ważne przedsięwzięcie, które podnosi poziom opieki w Polsce.

Fundacja Senior-Care

Jednak Fundacja Senior-Care to nie tylko Konferencje dedykowane branży opiekuńczej. To także szereg projektów takich jak pakiety wsparcia Covid19, (Nie)zbędny sprzęt na szczytny cel, dostarczanie urządzeń AED do placówek, edukowanie w zakresie żywienia seniorów, użyczalnia sprzętu ortopedycznego, rozwój diagnostyki, seminaria i wiele, wiele innych. Jesteśmy dumni, że możemy aktywnie wspierać tak wiele projektów prowadzonych przez Fundację Senior-Care.

Krajowa Izba Domów Opieki

Jesteśmy także wieloletnim partnerem Krajowej Izby Domów Opieki, która edukuje, doradza i szkoli kadrę opieki senioralnej w Polsce.
Dzięki tej współpracy możemy wesprzeć placówki opiekuńcze w procesach legislacyjnych, pomóc wdrażać dobre praktyki i integrować środowisko związane z opieką długoterminową w Polsce.

Projekt „Od Juniora Do Seniora”

W ramach projektu otwarto zajadalnię w Szkole Podstawowe nr 3 im. Podróżników i Odkrywców Polskich w Oleśnicy i dofinansowano jej wyposażenie.

Jest to międzypokoleniowy projekt integrujący uczniów szkoły z seniorami, uczestnikami Dzienny Dom Senior+ w Oleśnicy należącego do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Oleśnicy.

Projekt „By pamięć o nas rosła i rosła”

W ramach projektu poprowadzono międzypokoleniową akcję sadzenia drzew, w której brali udział najmłodsi mieszkańcy Oleśnicy z Szkoły Podstawowej nr 1 oraz seniorzy z Dziennego Domu Senior+ w Oleśnicy.

Młodzieńczy entuzjazm, zapał i energia pięknie uzupełniają się doświadczeniem, mądrością i roztropnością życiową osób starszych.

Skontaktuj się z nami

Nr tel: 602 110 100